ما اینجا در کنار شما عزیزان هستیم تا در خصوص تمامی شرایط لاتاری آمریکا صحبت کنیم و بهترین راهکارها را برای مهاجرت به آمریکا به شما نشان دهیم. برای مهاجرت به آمریکا راه‌های مختلفی وجود دارد اما لاتاری یکی از معروف‌ترین و بهترین آن‌ها است. لاتاری به‌عنوان یک قرعه‌کشی بزرگ می‌تواند کم‌هزینه‌ترین و ایده آل ترین روش برای مهاجرت به آمریکا باشد.
شرایط مورد نیاز برای شرکت در لاتاری آمریکا:
حداقل مدرک تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی معادل ( دیپلم های فنی حرفه ای و کار و دانش مورد قبول نمی باشد چون 11 سال تحصیل به حساب می آید ) ۱۲سال تحصیلات در ایالات متحده امریکا باشد. ولی برای افرادی که دیپلم فنی و حرفه ای و کار و دانش نیز دارند شرایطی وجود دارد که در صورت داشتن این شرایط می توانند در لاتاری شرکت کنند می توانید با همکاران ما در دفتر مهاجرت شیرین در ارتباط باشید .
۲-متولد یکی از کشورهای واجد شرایط لاتاری آن سال باشید( از جمله کشورهایی که در بیشتر دوره‌ها غیرمجاز بوده‌اند می‌توان به چین، انگلستان و هند اشاره کرد) که خوشبختانه ایران هر ساله واجد شرایط شرکت در لاتاری می باشد.
3- در صورتی که تمام شرایط را مطالعه و خود را واجد شرایط ثبت نام و برنده شدن لاتاری گرین کارت می دانید ( در صورتی که اطلاعات ارسالی به دروغ و یا اشتباه تکمیل شود حتی بعد از برنده شدن لاتاری هنگام مصاحبه در سفارت ویزای آمریکا به شما داده نخواهد شد ) می توانید از طریق بخش ثبت نام لاتاری در سایت اقدام کنید.